GündemSosyal

Banu Zorlu: Türk Erkekleri Romantik Değil!

Banu Zorlu, geçtiğimiz gün bir mekanın açılışında sahne aldı. Ünlü şarkıcı gazetecilerle bir araya gelerek hem kariyerine, hem özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Banu Zorlu, geçtiğimiz gün bir mekanın açılışında sahne aldı. Ünlü şarkıcı gazetecilerle bir araya gelerek hem kariyerine, hem özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı ve yapımcı Banu Zorlu, geçtiğimiz gün Beylikdüzü’ndeki bir mekanın açılışında sahne aldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlanayan Zorlu, “Yeni şarkım geliyor, yakında klip çekeceğiz. Yapımcı olarak şu an iki filmi bitirdik, üçüncüsünü ise bir dijital platform için hazırlanıyorum. Çok yoğun ve güzel gidiyor” diye konuştu.

Müzik çalışmalarından da bahseden Zorlu, “Sırayla Almanya, Belçika, Fransa ve sonrasında Amerika’da konserlerim olacak. Çok güzel gidiyor” dedi.

PANDEMİ AYIRDI BİZİ, KISMET DEĞİLMİŞ!

Uzun süredir kalbi boş olan şarkıcı, pandemi döneminde ayrıldığı İtalyan sevgilisi hatırlatınca; “Pandemi bizi ayırdı, kısmet değilmiş; olmadı. Ben dünya vatandaşıyım. Hani diyorlar ya, ‘Niye Türk erkeği değil?’ diye; benim öyle bir seçimim yok. Yurtdışında çok vakit geçirdiğim için yabancı erkek denk geliyor herhalde” açıklamasında bulundu.

Gazeteciler, bunun üzerine Banu Zorlu’ya Türk erkeklerinin İtalyan erkeklere benzemesi konusundaki yorumlarını sorunca; tartışma yaratacak ifadeler kullanan ünlü isim şöyle konuştu:

İTALYAN ERKEKLERİ YALANSIZ DOLANSIZ!

Ortak yanları çok kıskanç olmaları. Ama onlar daha romantik, Türk erkeği çok romantik değil; ben öyle düşünüyorum. Yalansız dolansızlar.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.