MüzikMüzik Haber

Barış Akpolat’ın Sözleri Akıllara Ben Fero’yu Getirdi

Gazeteci Barış Akpolat, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Akpolat, Twitter'a yazdığı söz ile Ben Fero'yu akıllara getirdi.

Giyim tarzı ve klipleriyle Türkçe Rap’in dikkat çeken ismi Ben Fero, gazetecilerin ilgi odağında yer almaya devam ediyor. Ünlü Rapçi hakkında daha önce müzik yazarı Murat Beşer “Ben Fero yetenek değil, proje” demiş ve onun giyim tarzını örnek göstermişti.

Bu kez gazeteci ve radyo programcısı Barış Akpolat Twitter hesabından “Hip hop’u bitirirse çorap üstü terlik kombinasyonu bitirir. Bir mevzu olsa kaçamazsın.” yorumunu yaptı. Akpolat’ın bu sözleri akıllara çorap üzerine terlik giymesiyle bilinen Ben Fero’yu ve onun gibi giyinen Rapçileri getirdi. Ben Fero için daha önce de müzik yazarı Murat Beşer bir yazısında “Heceleyerek söyleyen Ben Fero; -çorabı, terliği, kel kafası, dövmeleri, tüketim kalıbı ve yaşam biçimi ile- yetenek değil proje, iyi satıyordu ve bunun gibi ticareti iyi bilen başkaları da vardı. İmaj satıyorlardı, yani Amerika’daki sistemin aynısı.” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Haber: Müzik Yazarı Murat Beşer: “Ben Fero Yetenek Değil, Proje”

ben fero barış akpolat terlik twitter

ben fero barış akpolat terlik

ben fero barış akpolat terlik

ben fero barış akpolat terlik

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
21
+1
12
+1
24
+1
68
+1
21
+1
32
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/lyfsP
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.