Diğer EtkinlikEtkinlikler

Başarı(sız) Bi’Şeyler 20 Mayıs’ta

Bi'Şey Psikoloji tarafından organize edilen ve birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı Başarı(sız) Bi' Şeyler sempozyumu 20 Mayıs'ta Müzikonair medya sponsorluğunda Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Bi’Şey Psikoloji tarafından organize edilen ve birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı Başarı(sız) Bi’ Şeyler sempozyumu 20 Mayıs’ta Müzikonair medya sponsorluğunda Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Gelirin bir kısmının Gülmek İyileştirir Derneği’ne bağışlanacağı etkinlikte; Ayşe Begüm Onbaşı, Ferit Ömeroğlu, Aslı Bastıyalı, Yeşim Canlı, Dilara Bozan, Başak Doğan & Vokal Akademi ve Yusuf Karataş konuşmacı olarak yer alacak.

6 oturum + 1 sürpriz oturum şeklinde gerçekleşecek olan etkinliğe katılım ücreti 60 lira olarak belirlenmiştir. Etkinlik giderleri haricindeki gelirin tamamı Gülmek İyileştirir Derneği’nin deprem bölgesinde kuracağı Oyuncak Çadırı projesine bağışlanacaktır. 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.