MüzikMüzik Haber

Batuflex ve Lvbel C5’in Yolları Ayrıldı İddiası

Batuflex ve Lvbel C5 ikilisinin aralarının bozuk olduğu iddia edildi. Rap müziğin ayrılmaz ikilisi olarak görülen Batuflex ve Lvbel C5'in Instagram'da takipleşmeyi bıraktığı ve ayrı konser turnelerine çıktığı konuşuluyor.

Batuflex ve Lvbel C5 ikilisinin aralarının bozuk olduğu iddia edildi. Rap müziğin ayrılmaz ikilisi olarak görülen Batuflex ve Lvbel C5’in Instagram’da takipleşmeyi bıraktığı ve ayrı konser turnelerine çıktığı konuşuluyor.

GündemRap YouTube sayfasında yer alan bilgilere göre ikili takipleşmeyi bıraktı. Öte yandan ikilinin konser turneleri ayrıldı ve iki isim solo projelere yoğunlaştı.

Daha fazlası…

Lvbel C5 ile piyasaya sürdüğü ‘Ralli’ şarkısıyla geniş bir dinleyici kitlesi yakalayan Batuflex’in sosyal medyada mavi tik alamadığı konuşuluyor. Ünlü rapçinin mavi tik alamamasının nedeni olarak çalıştığı müzik şirketi Universal Music hedef gösteriliyor.

Lvbel C5 ile ‘Ralli’ ‘Gönder Gelsin’ ve ‘Yallah’ gibi kendi türünde ses getiren şarkılara imza atan Batuflex’in Instagram’dan mavi tik alamadığı bildirildi. Batuhan Uzunkol, sahne adıyla Batuflex, uzun zamandır Instagram’a sanatçı olarak bildirimde bulunuyor ancak mavi tikli bir diğer deyişle onaylı hesap sahibi olamıyor. Instagram’da 329 bin takipçisi olan ünlü rapçinin sosyal medya hesabı ile ilgili çarpıcı bir iddia konuşuluyor.

Kulislerde konuşulanlara göre Batuflex, birçok projede beraber çalıştığı müzik şirketi Universal Music tarafından engelleniyor. Instagram’ın dönem dönem müzik şirketlerine sanatçılara mavi tik alımı konusunda form gönderdiği ve popüler isimleri taraflarına bildirmeleri isteniyor. Instagram yönetimi müzik şirketlerine gönderdiği formda gerekli koşullar sağlanmışsa, sanatçılarına mavi tikleri verileceği bilgisi veriliyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.