MüzikMüzik Haber

Ben Fero “Kara Gergedan”ın Sırrını Açıkladı

Ben Fero ilk İngilizce röportajını Almanya’da ‘16BARS’ isimli kanala verdi. Röportajda Ben Fero’nun Ezhel ile dostluğunun başlayışından, “kara gergedan”ın sırrına kadar birçok konuda konuştular.

Ünlü rapçi röportajda rap müzikle küçük yaşta televizyondan dinlediği şarkılarla başladığını, lise çağlarında da ilk serbest stil denemelerine başladığından bahsetti. Rap müzik yapmayı kariyer olarak seçmesinde ise Ezhel’in büyük payı olduğunu, Ezhel’in yeni nesil rap camiası bir yol açtığını ve kendisinin de o yolu takip ettiğini belirtti. Ezhel’le tanışmalarının Ezhel’in Ben Fero’nun şarkısını Instagram hikayesinde söylemesiyle başladığından bahsetti.

Ben Fero, Demet Akalın şarkısının neden ilk başta Akalın olarak çıkıp sonra değiştirildiği sorusuna ise: “O sırada Demet Akalın’ı kişisel olarak tanımıyordum o yüzden kendisine soramadım ve hukuksal nedenlerden Akalın olarak çıktı ama Demet Akalın bu durumu çok sakin karşıladı. Demet Akalın’ı arayıp şarkının isminin Demet Akalın olmasını planlamıştık diyerek iznini aldım ve şarkının adını ertesi gün değiştirdik.”

Ben Fero röportajda Demet Akalın şarkısında geçen “Hızlı gecelerde lakabımız kara gergedan” sözlerinin altında yatan anlamı anlattı. “Türkiye’de bazı marketlerde kasanın yanında cinsel performan arttırıcı ilaçlar durur bunların üstünde hep boynuzunun büyük olmasından dolayı gergedan resmi olur kara gergedan da gergedanların arasında en büyüğü olduğu için böyle bir gönderme yaptım” dedi.

İşte o röportaj:

İlgili Haber: Ben Fero’dan Hayranlarına Müjde Var

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.