Müzikonair ‘Ben Öldükten Sonra Yayınlansın!’ Nilüfer’in Hayatı Film Mi Oluyor? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

‘Ben Öldükten Sonra Yayınlansın!’ Nilüfer’in Hayatı Film Mi Oluyor?

Nilüfer, son günlerde birçok sanatçının hayatının beyazperdeye uyarlanması sonrası konuştu. Otobiyografik filmleri sevdiğini söyleyen Nilüfer, hayat öyküsüne odaklanan bir filme sıcak baktığını ancak filmin öldükten sonra yayınlanmasını istediğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Nilüfer, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nilüfer, hayatının beyazperdeye uyarlanmasına sıcak baktığını dile getirdi.

Otobiyografik filmleri çok sevdiğini ve hayatının sinemaya aktarılmasına sıcak baktığını dile getirdi. Nilüfer, “Bu tarz bir proje gelirse değerlendiririm ama şu anda yok. Geçenlerde öyle bir konuşma yapıldı. Doğru bir proje gelirse de olabilir. Fakat ben öldükten sonra yayınlansın isterim. Çünkü çok gerçek olmalı. Bu tarz işleri izliyorum, güzel oluyor” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)