MüzikMüzik Haber

Bendeniz: Kıyafetten Önce Sanatçı Performansı Gelir

Müzik camiasında sahne kıyafeti yarışı sürerken, ünlü popçu Bendeniz'den dikkat çeken bir açıklama geldi.

Müzik camiasında sahne kıyafeti yarışı sürerken, ünlü popçu Bendeniz’den dikkat çeken bir açıklama geldi. Özellikle Gülşen, Hande Yener ve Defne Samyeli gibi isimlerin çok konuşulan sahne kıyafetleri magazin gündeminde bir hayli yer buluyor. Bendeniz de şarkıcıların son dönemdeki kostüm yarışı hakkında yorumda bulundu.

Bendeniz, “Şov maksatlı büyük sahnelerde kıyafet çok önemli. Kıyafetten önce sanatçının performansı gelir. Benim tarzım belli. Çok fazla detayda kaybolmaya gerek yok” dedi.

İlgili Haber: İzel’den Hande Yener’e Yaylım Ateşi: Sadece Şarkı Söylesin!

Daha fazla…

Ünlü şarkıcı İzel, Kanal D’den Asiye Acar’a verdiği röportajda son günlerde açıklamaları ve sahne tarzı ile gündemde olan Hande Yener hakkında konuştu. İzel, ”Hande Yener şarkılarından ses gelmeyince, magazinde yer alıyor” dedi.

Ortalık Tahttan Geçilmiyor!

”Ortalık tahttan geçilmiyor. Herkes kraliçe, herkes kral, herkes prenses. Herkesin tacı var. Hande Yener konuşmayı seviyor. Panikliyor. Şarkılarından ses gelmeyince, bari magazinde yer alayım gibi. O magazini de seviyor. İddialı da konuşuyor. Birçok kişi hakkında söylemleri olmuştur. Ben ona sadece şarkı söylemesini tavsiye ediyorum. Çünkü sesi çok güzel.”

Kıyafetler ve Fotoşoplar Yarışıyor!

”Artık daralmaya başladım. Tabii ki seksi giyinebiliriz. Sahnede et gösteriyorlar. Seksi giyinmek illa mayo giymek değil. Yani sanki böyle bir yarışa girdiler. O kadar açılmadan da seksi olabilirsiniz. Bunun bir dozu var. Zamanında ben de bikini giydim ki ilk giyenlerdenim. Kıyafetler, fotoşoplar yarışıyor. Keşke şarkılar yarışsa. Mayo ve dar kesim bana çok itici geliyor. Gerek yok sesin varsa, sesinle şarkı söyle.”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.