Ana Sayfa » Müzik » Bendeniz Ünlü Şarkıcılara Tepki Gösterdi: ‘Bu Kadar Mı Kudurdunuz…’

Bendeniz Ünlü Şarkıcılara Tepki Gösterdi: ‘Bu Kadar Mı Kudurdunuz…’

oduller-reklam-banner
Bendeniz, konserlerin yeniden başlaması konusunda konuşan Demet Akalın, Cenk Eren ve Işın Karaca’ya ‘Bu kadar mı kudurdunuz?’ sözleriyle tepki gösterdi. Hürriyet’e demeç veren Demet Akalın, Cenk Eren ve Işın Karaca’ya yanıt Bendeniz’den geldi. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden isim vermeden Demet Akalın, Işın Karaca ve Cenk Eren’i hedef gösterdi.
 Bendeniz’e yanıt Cenk Eren’den geldi. Konserlerin yeniden yapılmasına ilişkin konuşan sanatçılara ‘Bu kadar mı kudurdunuz?’ diyen Bendeniz’e yanıt veren Cenk Eren, ‘Kalbinin bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum…’ sözlerini kullandı.
Ne Olmuştu?
Önceki gün Hürriyet’e konuşan sanatçılar Demet Akalın, Cenk Eren ve Işın Karaca, pandemi nedeniyle ara verilen konser ve etkinliklere ilişkin düşüncelerini söyledi. Cenk Eren “Tamam bizler 3-5 yıl idare ederiz ama kayıt dışı müzisyenler zorda” diye konuştu.Demet Akalın “Ben idare edemiyorum” sözleriyle dikkat çekerken, Işın Karaca “Madem AVM’ler açılıyor, ben de gider AVM’de konser veririm!” ifadelerine yer vermişti.
‘Milyonlar Cebinizde Bu Kadar Kudurmak Niye?’
Basında ve sosyal medyada çok konuşulan konuyla ilgili ünlü şarkıcı Bendeniz, isim vermeden sert bir dille eleştiride bulundu. ”Bazı densiz sanat camiasından arkadaşlara sesleniyorum” diye sözlerine başlayan Bendeniz, ”Bu kadar mı aç kaldınız? Milyonlar cebinizde bu kadar kudurmak niye? Almasaydınız boyunuzdan büyük evleri. Bekleyin biraz! Bir sürü çaresiz insan varken biraz utanın! Vicdanınız yoksa, etrafınızdan” sözlerini kullandı.
 ‘Kalbinin Bu Kadar Kötü Olduğunu Bilmiyordum…’
Bendeniz’in bu sözlerine yanıt Cenk Eren’den geldi.  Cenk Eren, ”Vicdansız diyince cevap vermek istedim. Benimle olan kısmına cevap vereyim: Restoranların açılması… Evet oralar açılsın ki bizim dışımızda oralardan ekmek yiyen benim ve senin gibi isim olmamış solist, müzisyen, garson ve komi arkadaşlar ekmeklerini kazansınlar. Biliyor musun ben ilk günden beri elimden geldğince kendi orkestramla ilgili gerekenleri yapıyorum. Yapmalıyım da. Çünkü onlar benim yol arkadaşım.
Ayrıca insan olarak sadece orkestrama değil, elimden geldiğince herkese yardım ederim. Beni en çok üzen sanıyorum röportajı okumadan beni vicdansız olmakla itham etmen oldu. Bu yaraladı beni. Kalbinin bu kadar kötü olduğunu inan bilmiyordum. Ben müzisyenler için bunu istedim diye ben vicdansızsam sen müzisyenlerini ya da senin orkestranda olmayan kıyıda köşede üç kuruş için sabaha kadar emek veren bu insanları sevmiyor musun? Bu insanlar için adım atılması seni neden rahatsız etti? ‘Kudurmak’ kelimesini aynen iade ediyorum sana.”
İşte o paylaşımlar;
Bendeniz Ünlü Şarkıcılara Tepki Gösterdi: ‘Bu Kadar Mı Kudurdunuz…’ Bendeniz Ünlü Şarkıcılara Tepki Gösterdi: ‘Bu Kadar Mı Kudurdunuz…’
Reklam
oduller-reklam-banner