Bengü Müjdeyi Verdi! Oğuzhan Koç Şarkısıyla Gelecek -
MüzikMüzik Haber

Bengü Müjdeyi Verdi! Oğuzhan Koç Şarkısıyla Gelecek

Bengü, Oğuzhan Koç’tan aldığı bir şarkıyı yakın zamanda dinleyicileriyle buluşturacağını söyledi. Ünlü şarkıcı Youtube kanalı için çeşitli projeleri olduğunu ve yakın zamanda hayata geçireceğini söyledi.

Sosyal medyada bir canlı yayın programına katılan Bengü, yeni dönem için projelerine hız verdiğini dile getirdi. Yeni şarkılarını yakın zamanda yayımlayacağını söyleyen Bengü, ”Oğuzhan Koç’tan aldığım bir parça var. Duyduğum zaman dedim ki Oğuzhan bu şarkıyı benim sesim için yapmış. Uygun bir dönemde yayınlamayı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Youtube kanalı için özel çekimler yaptığını belirten ünlü şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürdü;

”Ekibimle beraber hem kendi parçalarımın farklı versiyonlarını hem de keşke ben söyleseydim dediğim şarkıları yorumlamaya başladık. Her hafta Youtube kanalımdan farklı bir parça ile sevenlerimle buluşacağım. Benim çok keyif aldığım ve heyecanlandığım bir proje oldu. Umarım herkes beğenir”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)