Bengü'den Bilal Sonses'e Övgü: "Ülkemiz İçin Çok Büyük Değer" -
MüzikMüzik Haber

Bengü’den Bilal Sonses’e Övgü: “Ülkemiz İçin Çok Büyük Değer”

Ünlü şarkıcı Bengü, geçtiğimiz akşam Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın konuğu oldu. Koronavirüs günlerini spor yaparak ve bebeğinin bakımıyla ilgilenerek geçirdiğini söyleyen Bengü, aynı zamanda yeni müzikal çalışmalarından da bahsetti.

Koronavirüsün yoğun temposuna mola vermesini sağladığını söyleyen Bengü, sözlerini “Keşke sevdiklerimizin değerini anlamayı böyle bir olayla anlamasaydık” cümlesiyle sürdürdü. Öte yandan başarılı şarkıcı koronavirüsün müzik dünyasında çok büyük yara açtığını söyledi.

“BİLAL SONSES PİYASANIN NABZINI İYİ TUTUYOR”

Canlı yayında yeni albümünün ve tekli çalışmalarının da müjdesini veren Bengü, “Şu an Mustafa Ceceli’de bir şarkımız var. İsmi ‘Kimse Bilmesin’ ve söz- müziği Bilal Sonses’e ait. Ozan Bayraşa da aynı şekilde. Yine Bilal’in şarkısı var. İki Bilal Sonses şarkısı ile karantina bittikten sonra sizlerle olacağım” dedi.

Öte yandan 2021 yılı öncesinde sonbaharda bir albüm çıkaracağının müjdesini veren Bengü, Bilal Sonses’e de övgülerini esirgemedi. Bengü, Sonses ile ilgili şunları söyledi:

“Bilal Sonses ülkemiz için çok büyük bir değer son yıllarda. Sözüyle müziğiyle çok güzel şarkılar yapıyor. Bence piyasanın nabzını da çok iyi tutuyor. Bizim de elektriğimiz çok uydu, kardeşim gibi seviyorum. İnşallah ilerleyen yıllarda birlikte bir düet yapabiliriz neden olmasın”

İşte o yayın;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)