MüzikMüzik Haber

Berdan Mardini Suç Duyurusunda Bulundu!

Ünlü türkücü Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoşi Yelliler, geçtiğimiz yıl adını yasak aşk skandalıyla duyurmuştu. Berdan Mardini, iki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ünlü türkücü Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoşi Yelliler, yasak aşk skandalıyla adını duyurmuştu. İkilinin cephesinde yeni gelişmeler yaşandı.

Fatoş Yelliler, ünlü türkücü Berdan Mardini ile evliyken Gökhan Göz ile yasak aşk yaşadığını geçtiğimiz yıl itiraf etmişti. Fatoş Yelliler, sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Yelliler, “Özel hayatıma ilişkin basında çıkan haberler neticesinde, bu açıklamayı yapmak lüzumu doğmuştur. Eski eşimle boşanmakta olduğum aşamada, Gökhan (Göz) Bey ile tanışmış ve kendisiyle kısa bir arkadaşlığımız olmuştur. Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla, kendisi benim Türkiye’de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekte idi. Bu doğrultuda kendisi hakkında yapılan çirkin ifadelerin haksız olduğunu, hem kendisinin hem de ailesinin Türkiye’de saygın kişilerden olduğunu belirtmek isterim” dedi.

SİLAHLI SALDIRI OLMUŞTU

Yelliler aynı tarihlerde aracına gerçekleştirilen bir silahlı saldırı ile de gündemdeydi. Saldırganların 5 el üst üste ateş etmiş ve kurşunlardan biri Yelliler’in bacağına isabet etmişti. Açıklamalarını, “Nitekim silahlı saldırıya maruz kaldıktan sonra kendisinden yardım istemem neticesinde; Gökhan Bey, merhametli ve vicdan sahibi bir kişiden beklenebileceği gibi, bu süreçte destekte bulunmuştur. Yaşanılanlar sebebiyle derin üzüntü içinde olduğumu, bu olaylarla daha fazla anılmak istemediğimi ve bu açıklamanın konu hakkında yaptığım son açıklama olduğunu belirtirim” diyerek noktaladı.

ÇOCUKLARIYLA GÖRÜŞMESİNİN ENGELLENMESİNİ TALEP ETTİ

Tüm bu olaylardan sonra ikili arasında yeni bir gelişme yaşandı. Sabah’ın haberine göre Berdan Mardini, iki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler’in uyuşturucu madde kullandığını iddia ederek, o anlara ait görüntülerle suç duyurusunda bulundu. Türkücü, eski eşinin çocuklarıyla görüşmesinin engellenmesini talep etti.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.