FenomenSosyal
Trend

Berfin Mis: “Okulda TikTokçu Olduğum İçin Dalga Geçenler Şimdi Pişman”

TikTok'ta 1.6 milyon takipçisi bulunan Berfin Mis, kariyer yolculuğu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

TikTok fenomeni Berfin Mis, Müzikonair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın konuğu oldu. Mis, özel hayatı ve TikTok kariyeri hakkında önemli açıklamalar yaptı.

TikTok’ta 1,6 milyon takipçisi bulunan Berfin Mis, daha önce okuldaki arkadaşlarının kendisiyle dalga geçtiğini ancak pes etmediğini anlattı. Mis “Okulda TikTok’la çok dalga geçiyorlardı, cringe uygulama diyorlardı. Ben de 2 sene onların dalga geçmesinden falan derslerime çalışamadım, sınıfta kaldım. TikTokçu diye eziyorlardı, sonradan ben çok çalıştım ve 1 milyon takipçiye ulaştım. Şu an hepsi dalga geçtiği için pişman.” sözleriyle kat ettiği yolu aktardı.

“ANNEM BENİM ŞARKILARIMDAN BAŞKA ŞARKI DİNLEMEZ”

Başarısının sırrının her gün çalışmak olduğunu belirten Mis, müzik kariyeri ile ilgili de konuştu. Konser yapmak istediğini, sahnenin klip çekip yayımlamaktan daha başka olduğunu belirten ünlü fenomen, “TikTok’tan önce de şarkıcı olmak istiyordum. 3 tane kayıtlı şarkım var. Annem benim şarkılarımdan başka şarkı dinlemez” diye konuştu. Ayrıca ileride orta ölçekte tanınan bir Rapçiyle düet çalışması yapacağını da duyurdu.

“SUDE BULUT’A HAYIRLI OLSUN DİYORUM”

Eskiden yakın arkadaşı olan Sude Bulut ile neden yollarını ayırdığı sorulunca ise “Sude Bulut benim eski arkadaşım. Aramızda birkaç sorun oldu ve konuşmayı kestik. Barışmayı düşünmüyorum. O da düşünmüyordur zaten. Böyle ilerliyoruz. O da şarkı çıkardı, hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

Berfin Mis, TikTok’ta daha önce yaptığı kavgalardan dolayı ise pişman olduğunu dile getirdi. Öte yandan sosyal medyada kurulan arkadaşlık ilişkilerine güvenmediğini, ailesine güvendiğini belirtti:

“Ben yükselince onlar da yükseliyor, sonra herkes birbirini unutuyor. Sosyal medyada arkadaşlık olduğunu düşünmüyorum. Sosyal medyada güvendiğim eski arkadaşlarımla arkadaşım onun dışında kimseye güvenmiyorum.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/ZD97J
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.