Ana Sayfa » Müzik » BERKAY BU YAZ ÇOK MUTLU!..

BERKAY BU YAZ ÇOK MUTLU!..

oduller-reklam-banner

muzikonair_berkay-bu-yaz-çok-mutlu

 

Berkay bu yazın favori şarkıları arasında gösterilen şarkısı İnanırım'ın başarısıyla çok mutlu! Berkay'ın yeni albümü Aşk Melekleri'nin çıkış şarkısı olan İnanırım, yazın popüler mekânlarında en çok çalınan şarkıların başında geliyor. Müzik listelerinde de üst sıralarda yer alan şarkısının yakaladığı başarıyla çok keyifli bir yaz geçirdiğini söyleyen Berkay, profesyonel yaşantısında şanslı bir döneme girdiğini belirtiyor.  

 

 

Yaz başında Demet Akalın, Murat Dalkılıç ve birçok sanatcının sosyal medya hesaplarından kendi fanlarına  'bu yazın şarkısı' diye duyurdukları ve paylaşım rekorları kıran İnanırım, Berkay'a şans getirdi. Söz ve müziği Berkay ve Çağrı Telkıvıran ortak imzası taşıyan şarkı, birçok müzik listesinde de 1 numarada bulunuyor. 

 

 

Berkay, Özgür Aras'a emanet

 

Bu yazın en çok konser veren ve en çok dinlenen sanatçılarının başında gelen Berkay, yeni projelerinde Menajerlik ve İletişim Danışmanlığı için ünlü iletişimci Özgür Aras ile anlaştı. Bugünlerde yeni projeleri değerlendirme aşamasında olan Berkay bir yandan da yaz turnesinin hazırlıklarıyla yoğun ama keyifli bir yaz geçiriyor. 

 

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir