Müzikonair Berkay Şahin’in Kızının Yüzüne Dolap Kapağı Düştü! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Berkay Şahin’in Kızının Yüzüne Dolap Kapağı Düştü!

Şarkıcı Berkay Şahin’in kızı talihsiz bir olay yaşadı. Kızlarının odası için mobilya alan çift, korkutan bir kaza yaşadı. Dolap kapağı kızının yüzüne düştü.

“SİZİ DAVA EDECEĞİM”

Dolap kabağının kızının yüzüne düşmesiyle büyük panik yaşayan Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından art arda paylaşımlar yaparak firmaya öfke kustu. Yaşadıklarını sesi titreyerek anlatan Şahin, “Dolabın bir parçası durduk yere düşerek Arya’nın yüzüne geldi. Siz nasıl rezil bir firmasınız? Çocukların kullanacağı bir mobilyayı nasıl güvenli şekilde monte edemiyorsunuz? Elim ayağım titriyor sinirden. Sizi dava edeceğim” dedi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Kızının moraran suratını sosyal medya hesabından paylaşan Şahin, “Baştan beri problem yaşadık. Mobilyalar eksik geldi, elimde dekontlar var. Monte eden ekibiniz bile ‘parçalar eksik, sorunlu’ diyerek şikayette bulundular hepsi elimde. Üzerine bir de durduk yere çocuğumun suratına düştü. Sakın benim yaptığım hatayı yapmayın. Çocuğum söz konusu burada. Elim ayağım titriyor. Allah beterinden korudu. Sizin ihmalkarlığınız ve rezil firmanız yüzünden çocuğum hem çok korktu hem de yaralandı. Boynuna bile geldi” dedi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu