Ana Sayfa » Müzik » Berkay Tulumbacı: ‘Güldür Güldür Olarak Kimseyi Riske Atmak İstemiyoruz’

Berkay Tulumbacı: ‘Güldür Güldür Olarak Kimseyi Riske Atmak İstemiyoruz’

oduller-reklam-banner

Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın geçtiğimiz akşamki konuğu Güldür Güldür programıyla hatırladığımız Berkay Tulumbacı oldu. Oyuncu ve müzisyen Berkay Tulumbacı, hakkında merak edilen soruları Müzik Onair takipçilerine anlattı. Tulumbacı, kariyerine ve özel hayatına dair sorulara samimiyetle yanıt verdi.

”Pandemi sürecinde evdeydim. Pek üretemedim. Besleneceğim bir durum olmadığı için saldım bayağı. Bana daha çok yolda veya bir yerlere gittiğim zaman, doğayla olduğum zaman, rutinden uzaklaştığım zaman ilham geliyor. Sıkıntılı zamanlarda hemen oturup bir şeyler yapılmıyor mesela. Ben de yeni keşfediyorum.”

”Yeni sezona hazırlıyoruz. Şu anda kesin olmamakla birlikte eylül başı gibi başlayacağımız konuşuluyor. Önümüzdeki haftalarda muhtemelen o da netleşir. BKM ve Güldür Güldür olarak kimseyi riske atmak da istemiyoruz. Duruma göre bakacağız.”

”Dünya bence büyük bir değişime gidiyor. Birçok değer ortaya çıktı bu süreçle beraber. İnsanlar daha farklı iş kollarına yönelmeye başladı. Hepimizde bir değişim oldu bunun etkilerini yavaş yavaş görmeye başlayacağız”

Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için canlı yayın tekrarı;

Reklam
oduller-reklam-banner