Müzikonair Beşiktaş Radyosu’nda Neşe Berber Karşınızda! | Müzikonair
RadyoYerel

Beşiktaş Radyosu’nda Neşe Berber Karşınızda!

Gazeteci Televizyon sunucusu Neşe BERBER Radyo Beşiktaş’ta her cuma saat 15.00 de canlı yayınla dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye gündemininde konuşulduğu programda canlı canlı haftanın önemli konuları çok özel konuklarla birlikte değerlendirilmektedir.

Gazeteci Neşe Berber gündem ve haberlerle ilgili sorusu olanlara sosyal medya üzerinden soru sorma imkanı tanıyor ve canlı yayına katılması sağlanıyor. Beşiktaş Radyo aynı zamanda spor ve Beşiktaş semti ile ilgili haberleri anında dinleyicisi ile paylaşıyor.
Her hafta yayınlanan radyo programı günlük gazete olarak yayım yapan Beşiktaş gazetesinde röportaj yada haber olarak yayımlanıyor. Böylelikle dinleyicileri radyo yayınını gazetede okuma şansı elde ediyorlar.

RADYO BEŞİKTAŞ:
Radyo Beşiktaş Beşiktaş Medya Grup tarafından yayınlanmakta olup, ilk kez 2005 yılında canlı yayınlar şeklinde yayınlara başlamıştır. Radyo Beşiktaş, besiktas.com.tr üzerinden tüm dünyaya yayın yapmakta olup, besiktasradyosu.com, radyobesiktas.com, radyobjk.com adresleriyle de bağlantılıdır.

Radyo Beşiktaş kendi stüdyolarından ve profesyonel ekipmanı ile birlikte uzman kadrosuyla yayın hayatına devam etmektedir. 7/24 yayın yapan ve kesintisiz olarak dinleyicilere ulaşan Radyo Beşiktaş’ta canlı yayınlar tüm gün sürmekte, gece müzik şeklinde bant yayınlar devreye girmektedir. Canlı yayınları kaçıranlar için bant yayınları mevcuttur. Dünyanın her yerinden kesintisiz bir biçimde istediğiniz zaman isteğiniz şekilde dinleyip izleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)