Müzikonair Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamalarındaki Kalabalık Tepki Çekti! Deha Bilimlier İsyan Etti | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamalarındaki Kalabalık Tepki Çekti! Deha Bilimlier İsyan Etti

Bu sene çifte kupa kazanarak şampiyon olan Beşiktaş'ın kutlamaları devam ederken yaşanan kalabalık tepki çekti. Şarkıcı Deha Bilimlier, sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Süper Lig’de ve Ziraat Türkiye Kupası’nda bu sene mutlu sona ulaşan Beşiktaş, şampiyonluğunu bu akşam kutlayacak. Kutlamalara Murat Boz, Mustafa Sandal, Gökhan Tepe, Eypio, Aynur Aydın ve Reynmen katılacak.

beşiktaş şampiyonluk kutlamaları

Öte yandan bu akşam Beşiktaş’ın zaferini kutlamak isteyen büyük bir taraftar kitlesi, Vodafone Park’a doğru hareket etmeye çalıştı. Siyah beyazlı taraftarlar, sosyal mesafe tedbirlerine uygun davranmadı. Büyük kalabalık, Akaretler’de polis engeline takıldı.

“MÜZİSYENLER İŞİNE DÖNMEYİ BEKLİYOR”

Öte yandan Beşiktaş şampiyonluk kutlamalarının yoğun bir kalabalık ile yapılması, bazı sanatçıların tepkisi ile karşılaştı. Deha Bilimlier, Instagram hesabından “1.5 yıldır işsiz kalan etkinlik sektörü çalışanları, müzisyenler,
‘namuslu esnaflar’ sayılar düşüp işlerine dönmeyi bekliyor!!! Sonra yok, masa mesafesi, kişi sayısı deyip mekanlara ceza keseceksiniz öyle mi?? Yazık bu insanlara bu millete gerçekten yazık! İkilik yapılmayacak, madem böyle herkese eşit muamele yapılacak, herkes işine gücüne devam edecek!!!!!” notunu düştü.

Deha Bilimlier, bu sözlerle pandemi sebebiyle müzisyenler, sahne emekçileri ve kafe, restoran vb çalışanlarının iş yapmasının engellenmesine karşılık Beşiktaş’ta oluşan yoğun kalabalığa tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, daha önce de pek çok kez koronavirüse rağmen oluşan kalabalığa tepki göstermiş, müzisyenlerin pandemi sebebiyle iş yapamaması durumunun adaletsiz olduğuna değinmişti.

BEŞİKTAŞ’TAN TARAFTARLARA ÇAĞRI!

Öte yandan Beşiktaş, taraftarlarına yaptığı duyuruda şu notu düştü:

“Pandemi koşulları gereği bugün ancak televizyon yayınıyla taraftarlarımızla buluşturabildiğimiz kupa törenimizi, normalleşmenin başlangıcına müteakip taraftarlarımızın coşkulu tezahüratlarıyla birlikte yeniden gerçekleştireceğimizden camiamızın şüphesi olmasın.”

deha bilimlier beşiktaş şampiyonluk kutlamaları tepki instagram

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu