MüzikMüzik Haber

Betül Demir: Sahnede Bir Kez Detone Olsam Üç Gün Uyuyamam

Betül Demir katıldığı bir doğum günü partisinde Merve Boluğur hakkında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Mabel Matiz imzalı Antidepresan şarkısını çok sevdiğini söyleyen Demir, ''Kulaklarımı hemen kapattım. Şarkı söylemek herkesin tekelinde değil'' açıklamasını yaptı.

Betül Demir katıldığı bir doğum günü partisinde Merve Boluğur hakkında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, Mabel Matiz’in son günlere damga vuran Antidepresan şarkısını çok sevdiğini söyledi. Kendi sahnelerinde de şarkıyı söylediğini ifade eden Demir, Mabel Matiz’den bir şarkı aldığını ve şarkının şubat ayında yayınlanacağını müjdeledi.

Demir, şarkıcının ‘Antidepresan’ şarkısını Merve Boluğur’un seslendirmesini ise şöyle değerlendirdi:

Duydum ben de bir yerde. Kulaklarımı hemen kapattım. Şarkı söylemek herkesin tekelinde değil. Sahne aldığını da bilmiyordum, şimdi öğrendim. İsterse şan hocamın numarasını verebilirim. Bir müzisyen olarak çok fazla kâle almıyorum. Gerçekten şarkı söylemek istiyorsa da biraz saygı, biz yıllarımızı veriyoruz. Sahnede bir kez detone olsam üç gün uyuyamam. Anlamıyorum.

Öte yandan önceki gün bir mekanda sahne alan Betül Demir, mini bir elbise giydi. Sahnede frikik savaşı veren ünlü şarkıcı, ”Mini kıyafeti sahnede taşımak ustalık ister. Maalesef bir elin parmakları kadarız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu