Müzikonair Beyonce Albümündeki Eksik Şarkılar Tepki Çekti | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Beyonce Albümündeki Eksik Şarkılar Tepki Çekti

"Dünya çapında 'Queen B' olarak bilinen ünlü şarkıcı Beyoncé'nin yeni albümü çıktı ancak albümün bazı versiyonlarında şarkıların eksik olması tepki çekti.

“Dünya çapında ‘Queen B’ olarak bilinen ünlü şarkıcı Beyoncé’nin yeni albümü çıktı ancak albümün bazı versiyonlarında şarkıların eksik olması tepki çekti.

Grammy ödüllü şarkıcı Beyoncé’nin merakla beklenen yeni albümü “Act 2: Cowboy Carter” adını taşıyor ve hayranları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Ancak albümün plak ve CD baskılarını satın alan bazı hayranlar, bazı şarkıların eksik olduğunu fark etti.

Dijital albümde yer alan 5 şarkının, albümün plak ve CD baskılarında bulunmadığı ortaya çıktı. Bu beş şarkı, “Flamenco”, “Oh Louisiana”, “The Linda Martell Show”, “Spaghetti” ve “Ya Ya” olarak açıklandı.

Albümü alan bazı sosyal medya kullanıcıları, hayal kırıklığına uğradıklarını dile getirdi. “Eksik bir albüm nasıl satışa sunulabilir?”, “Çok yazık, en sevdiğim şarkılardan biri yok” gibi yorumlar yapıldı.

BBC’nin haberine göre, bu durumun tek açıklaması Beyoncé’nin, bu şarkıları sonradan albüme eklemeye karar vermesi olabilir. Albümlerin plak versiyonları aylar öncesinden sipariş ediliyor, bu da albümün aslında uzun zaman önce son halini aldığını gösteriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu