Beyoncé, Müzik Kataloğunu TikTok'a Lisansladı -
MüzikMüzik Haber

Beyoncé, Müzik Kataloğunu TikTok’a Lisansladı

Beyoncé resmi olarak TikTok'ta bir paylaşım yaptı ve tüm kataloğunu platformda kullanım için lisansladı.

Beyoncé resmi olarak TikTok’ta bir paylaşım yaptı ve tüm kataloğunu platformda kullanım için lisansladı.
Superstar Beyoncé TikTok’a katıldı. Sanatçının kataloğunun tamamı artık platformda yer alan tarafından içeriklerinde kullanılabilecek. “Single Ladies” ve “Halo” gibi klasikleşmiş hitleri ve son single’ı “Break My Soul” da kullanıma açıldı.

Şarkıcı, TikTok uygulamasında kendisine yönelik gelen destekler için de hayranlarına teşekkür eden bir paylaşım yaptı: “İlginizi görmek beni çok mutlu etti!” yazan Beyonce, cümlelerine “Break My Soul’a olan tüm sevginiz için çok teşekkür ederim!” diye ekledi.

Queen B’nin TikTok hesabı, 14 Temmuz sabahı ilk çıkışından bu yana kısa süre içinde 3.4 milyondan fazla takipçi topladı. Bu etkileyici yükselişi yakalayan yıldız ismin Instagram’da 268 milyon, Facebook’ta 56 milyon, YouTube’da yaklaşık 25 milyon abonesi ve 15 milyonun üzerinde Twitter takipçisi bulunuyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)