Beyonce ve Jay-Z'den Rekor Fiyatlı Ev! -
MüzikMüzik Haber

Beyonce ve Jay-Z’den Rekor Fiyatlı Ev!

Toplam servetleri 1,8 milyar dolar olan Beyonce ve Jay-Z çifti, ABD'nin California eyaletinin en pahalı evini satın aldı.

Müzik dünyasının hem en gözde çifti hem de en zengin çiftlerinden olan Beyonce ve Jay-Z servetine servet katıyor. Çift rekor fiyatlı bir ev alarak sahip oldukları mülklerine bir yenisini daha ekledi.  Beyonce ile 53 yaşındaki Jay-Z, ABD’nin California eyaletinin en pahalı evini satın aldı.

EV 3.700 METREKARE

Müziğin güçlü çifti, Malibu’da sekiz dönüm arazi üzerine kurulu 3700 metrekarelik bir ev satın aldı. Ev başlangıçta yaklaşık 295 milyon dolara satışa çıkarılmışken, fiyatta indirime gidildiği görüldü.

Sanat koleksiyoneri William Bell, bu evi 2003’te 14,5 milyon dolara satın almış ve yeniden tasarımı için 15 yıl harcamıştı. Yenilenen ev, değerini defalarca katladı. California eyelatinde daha önce en pahalı ev 177 milyon dolara satılmıştı. Dolayısıyla Beyonce ve Jay-Z çifti, artık eyaletin en pahalı evine sahip. Ancak bu, ABD’nin en pahalı evi değil. Daha önce New York’ta bir daire, 35 milyar dolarlık serveti olan Ken Griffin tarafından 238 milyon dolara satın alınmıştı.

Üç çocuğu olan Beyonce ve Jay-Z çifti, servetleriyle en zenginler listesinde kendilerine ye buluyor. Beyonce’nin şahsi serveti 500 milyon dolarken, Jay-Z’nin serveti ise 1,3 milyar dolar. Dolayısıyla çiftin toplam serveti 1,8 milyar dolar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)