MüzikMüzik Haber

Bilal Göregen: “Sanatımı Engelimin Önüne Koydum”

Son dönemin en popüler müzisyenlerinden Bilal Göregen Müzikonair'da Cüneyt Diktaş'ın konuğu oldu.

Darbukasıyla çaldığı şarkılara video çekerek YouTube’da paylaşan ve geniş kitlelere ulaşan Bilal Göregen, Müzikonair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtladı.

YouTube’un resmi hesabından videosunun paylaşılmasıyla Bilal Göregen, tüm dünyada tanınmaya başlamıştı. Ünlü isimlerin de dikkatini çekmeyi başaran Göregen, kat ettiği yolla ilgili “Darbukayla yaptığım sanatı görme engelimin önüne koydum. Zaferler dilenerek değil, zorluklara direnerek kazanılır. Engelli olmak başarıya asla engel değil, insanlara bunu anlatmaya çalıştım. İnşallah benim gibi bütün engelli arkadaşlarım bu duyguyu yaşarlar.” diye konuştu.

BİLAL GÖREGEN’DEN ESPRİLİ YANIT

Cüneyt Diktaş’ın “Darbukayla tanışma hikayeniz nasıl oldu” sorusuna ise esprili yanıt verdi: “Bir perşembe günü saat ikiyi dört geçiyordu, ikimiz de arkamıza bakmamıştık sonra çarpıştık“. Göregen, konuşmasının devamında ise darbukayla küçük yaşta ritim çalarak tanıştığını söyledi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/RM47X
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.