Billie Eilish İtiraf Etti: Vücudumdan Nefret Ediyordum -
MüzikMüzik Haber

Billie Eilish İtiraf Etti: Vücudumdan Nefret Ediyordum

Grammy rekortmeni genç şarkıcı Billie Eilish, ergenlik yıllarında bedeninden nefret ettiğini söyledi.

Çıkarttığı her şarkıyla dünya listelerini alt üst ederek rakiplerini zorlayan Grammy rekortmeni Billie Eilish Vogue dergisine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. 21 yaşındaki şarkıcı, “Ergenlik yıllarımı kendimden nefret ederek geçirdim” dedi.

“BEDENİME DUYDUĞUM ÖFKE”

Grammy ödüllü şarkıcı “Bu nefretin çoğu bedenime duyduğum öfkeden kaynaklanıyordu. Vücudumun neden olduğu üzüntüden ve onun yüzünden kaybettiklerimden nefret ediyordum” dedi.

13 YAŞINDA HİPERMOBİLİTE TEŞHİSİ

Ünlü şarkıcıya 13 yaşındayken bağ dokularının güçsüz ve yetersiz olmasına bağlı olarak, eklemler ve cildin normalden fazla esnek olmasına neden olan hipermobilite teşhisi konulmuş. Yıllarca vücudunun kendisine karşı koyduğunu ve rahatsızlığıyla savaşmak zorunda kaldığını söyleyen şarkıcı, “Bedenimin aslında ben olduğunu fark etmem zaman aldı. Benimle savaşmıyordu aslında” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)