MüzikMüzik Haber

Bir Döneme Damga Vuran Şahsenem Geri Dönüyor

"Gözyaşlarım Anlatır" ve "O Gece Bu Gece" gibi şarkılarla bir döneme damga vuran sanatçı Şahsenem, uzun aradan sonra geri dönüyor.

“Gözyaşlarım Anlatır” ve “O Gece Bu Gece” gibi şarkılarla bir döneme damga vuran sanatçı Şahsenem, uzun aradan sonra geri dönüyor.

Özellikle 90’lı yılların sonlarında revaçta olan sanatçı Şahsenem, en son 2010 yılında “Her Şey Boş” adlı albümünü piyasaya sürmüştü. Hürriyet’ten Eda Solmaz’a konuşan Şahsenem, uzun aradan sonra albüm hazırlığında olduğunu müjdeledi. 52 yaşındaki sanatçı şöyle konuştu:

“10 yıl içinde birikmiş projelerim ve şarkılarım var. Yakında albüm okumalarım başlıyor, özlem bitiyor. Eşimle resim ve müzik adına çok yönlü işlerimiz olacak. Büyük sahneleri çok özledim.”

Müziğe ara verdiği süreçte çocuğuyla ilgilenen Şahsenem, onun da albüm yapma fikrine destek verdiğini söyledi:

“Geleceğe çok hayırlı bir evlat yetiştirdim. Çocuğum bakıcıların elinde değil de anne baba terbiyesiyle yetişsin istedim. Biz sanatçı ve topluma örnek bir aileyiz. Evladım da artık albüm yapmamı istiyor. Hayranlarım da ‘Neden sesinizden bizi mahrum bıraktınız’ diye sitem ediyor.”

Röportajın tamamını okumak için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.