EkranSosyal

Birsen Altuntaş’ın İşine Son Verildi

"Türkiye Tek Yürek" programına Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu'nun davet edilmediği yönündeki haberinin ardından TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş'ın işine son verildi.

Birsen Altuntaş’ın, “Türkiye Tek Yürek” programına Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun davet edilmediği yönündeki haberi nedeniyle işten çıkarıldığı iddia edildi. Birsen Altuntaş’ın Twitter profilinde tv100 Magazin Müdürü yazısını kaldırması iddiaları kuvvetlendirdi.

Birçok internet sitesinde Birsen Altuntaş’ın işine son verildiği belirtildi.

Birsen Altuntaş’ın iddialarına konu olan haber şununla ilgiliydi;

Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalioğlu’nun, AHBAP Derneği’ne destek oldukları gerekçesiyle ATV yönetimi tarafından ortak yayında istenmediği iddia öne sürüldü. Birsen Altuntaş’ın haberine göre iki isim AHBAP Derneği’ne destek olmalarının ardından ortak yayınlanan Türkiye Tek Yürek programına davet edilmedi. Birsen Altuntaş’ın paylaşımını alıntılayan Haluk Levent ise ”Benim yüzümden oldu. Çok üzgünüm. Yardım toplamak değil, yardım dağıtmak için AHBAP’ta oldular” dedi.

Ancak RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, kendisine ATV’ye gelen isimlerin önceden belirlendiğini, bunun bilgisinin de kendisine önceden geldiğini söylediğini aktardı.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.