MüzikMüzik Haber

Bodrum Kan Ağlıyor… Antik Tiyatrodaki Konser İçin 8 Bilet Satıldı

Bodrum Antik Tiyatro'da yapılması planlanan bazı konserler, yalnızca 8-10 bilet satılınca iptal edildi. 500 kişilik gece kulüpleri de müşteri olmadığı için kapılarını kapattı.

Bodrum Antik Tiyatro’da yapılması planlanan bazı konserler, yalnızca 8-10 bilet satılınca iptal edildi. 500 kişilik gece kulüpleri de müşteri olmadığı için kapılarını kapattı. İşletmeciler, “Haziran ayından umduğumuzu bulamadık. Herkes ilk kez büyük bir zararda” diye açıklamada bulundu.

10Haber’den Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, Bodrum’daki pahalılık ilçedeki iki önemli kazanç kapısına darbe vurdu. Bazı konserler bilet satılmadığı için iptal edilirken, 500 kişilik gece kulüpleri de müşteri olmadığı için erken kapandı.

Geçenlerde, 13 bin kişilik Antik Tiyatro’da konser vereceği haftalar öncesinden ilan edilen dört popçudan biri 8, diğeri 12, diğer ikisi de 10’ar adet bilet satabildi. Organizatörler, “Yüksek fiyatlar turisti kaçırdı. Bodrum diğer sezonlara göre bomboş. Kulüpler de kan ağlıyor” diyerek duruma tepki gösterdi.

Geçen hafta, Bodrum merkezdeki 450 kişilik bir gece kulübü, müşteri olmadığı için erkenden kapandı. Bazı lüks oteller ise personel çıkarmaya başladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu