GündemSosyal

Bodrum’da Bu Yaz Lahmacun Fiyatları Yine Cep Yakacak!

Her yaz lahmacun fiyatı ile gündem olan Bodrum Türkbükü'ndeki bir beach, 2023 yazı için fiyatlarını belirledi. Bu yaz mekanda lahmacunun fiyatı 310 TL, ayranın fiyatı da 140 TL olacak.

Her yaz lahmacun fiyatı ile gündem olan Bodrum Türkbükü’ndeki bir beach, 2023 yazı için fiyatlarını belirledi. Bu yaz mekanda lahmacunun fiyatı 310 TL, ayranın fiyatı da 140 TL olacak.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Türkbükü’nün popüler mekanları yaz sezonu için çalışmalara başladı. Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre fiyatlar şimdiden dudak uçuklattı.

Geçen Yaz 196 Liraydı

Yaz sezonunda oda fiyatını 990 ile 3 bin 500 euro arasında belirleyen popüler bir mekan, geçtiğimiz yaz 196 lira olan lahmacun fiyatıyla çok konuşulmuştu. Aynı mekan bu yıl lahmacunun fiyatını 310 TL olarak belirledi.

Geçen yıl 95 TL olan ayranın fiyatı ise bu sene 140 TL’ye çıkacak. Mekanda bir lahmacun ile ayranın toplam fiyatı da 450 TL olacak. Geçtiğimiz sezon misafirlerinden “şezlong parası” olarak 1500 TL alan mekânın , yeni sezonda bu rakamı 2.500 TL’ye çıkaracağı iddia ediliyor.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.