Britney Spears, Sahte Tatil Paylaşımıyla Rezil Oldu -
MüzikMüzik Haber

Britney Spears, Sahte Tatil Paylaşımıyla Rezil Oldu

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, başkasının fotoğraflarını kendisi çekmiş gibi paylaşınca tepki topladı.

Son dönemlerde sosyal medya hesabından paylaştığı dans videoları ve çıplak fotoğraflarıyla takipçilerinin tepkisini toplayan ayrıca magazin basınına gündem olan Britney Spears, son yaptığı ile rezil oldu.

Spears, başkasının fotoğraflarını kendisi çekmiş gibi paylaştı. Takipçilerinin dikkatinden kaçmayan o detay, sosyal medyada dalga konusu oldu.

40 yaşındaki ünlü yıldız, Instagram hesabında ihtişamlı kilise fotoğrafları paylaştı. İlk fotoğrafta kameraya sırtını dönmüş bir anneyle çocuğu yer alıyordu.

Spears, fotoğraflara “Sanırım hayatımda gördüğüm en havalı fotoğrafı paylaşarak Instagram hesabımı yeni bir seviyeye yükselttim. Yüzlerini göstermiyorlar… Anneyle çocuğu bir şeye bakıyor ama ne olduğunu tam olarak göremiyorsunuz… Çok güzel” açıklamasını yazdı.

Kilisede gördüğü rastgele bir anneyle kızı paylaşmış gibi yazan Spears’ın aslında ünlü oyuncu Kate Hudson’ın fotoğrafını paylaştığı ortaya çıktı. Ünlü yıldızın diğer paylaşımları da stok görsel sitelerinden alından filigranlı fotoğraflardı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)