MüzikMüzik Haber

Britney Spears’ın Çıplak Pozlarına Takipçileri “Yeter” Dedi

Geçtiğimiz ay Sam Asghari ile evlenen Britney Spears, Instagram hesabını kapatmıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı hesabını açtıktan sonra ilginç paylaşımlar yapmaya başladı.

Geçtiğimiz ay Sam Asghari ile dünya evlenen Britney Spears, yeni evine tanışmış ve yaşadığı heyecanı takipçileriyle paylaşmıştı. Yeni malikanesinde keyfi yerinde olan şarkıcı “Yeni havuz, yeni mutfak, yeni yatak… Sanırım şoktayım! Bazı şeyleri çözüyorum… Kesinlikle dışarıda olmayı seviyorum ama aynı zamanda içeride olmayı da seviyorum. Değişim harika…” yorumunda bulunmuştu.

Sosyal medyaya döndükten sonra sık sık paylaşım yapan Britney Spears geçtiğimiz gün herkesi şoke etti. 1 saat içinde 11 çıplak fotoğrafını paylaşan şarkıcı olay olmuştu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/britney-spears-1-saatte-11-ciplak-fotograf-paylasti/

Instagram’da yaklaşık 42 milyon takipçisi bulunan Britney Spears, yeni bir paylaşım yaptı. Hayranlarının tepkisini çeken dünyaca ünlü isme çok sayıda, ‘Etini görmekten bıktık’ , ‘Yeter artık soyunma’ diye yorum geldi.

İŞTE O POZ

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.