MüzikMüzik Haber

Buğra Kunt Hakkında Çıkan Söylentilere Yanıt Verdi: Sakın Bir Daha Böyle Bir Ahlaksızlık Duymayayım!

Son dönemde özellikle rap sanatçılarına yaptığı mix ve mastering çalışmalarıyla alanında önemli bir yer edinen müzisyen ve ses mühendisi Buğra Kunt, hakkında çıkan bazı dedikodulara yanıt verdi.

Buğra Kunt’un işleri geciktirdiği ve astronomik rakamlar talep ettiğine dair dedikoduların ardından Buğra Kunt, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kunt, yaptığı açıklamada ”Benimle çalışan aranjör kardeşlerimin bir kısmı ve bazı mixçi kardeşlerim, işleri kendileri geciktirip sanatçıya benimle iletişim kurdurmayıp işin gecikme hikayesini üzerime yıktıklarını fark ettim” dedi.

Öte yandan söylentilere konu olan rakamları talep etmediğini söyleyen Kunt, ”Bunları konuşmak hiç hoşlanmadığım şeyler ama keşke o bahsedilen saçma sapan rakamları isteyebilsek. Aslında olması gereken rakamlar onlar lakin o rakamları isteyebileceğimiz ekonomik koşullar malesef yok. Fiyat alacaksanız dıdısının dıdısına değil bana sorun.” açıklamasını yaptı.

İşte Buğra Kunt’un açıklaması;

Herkese selamlar,
Bu yazıyı maalesef üzülerek yazmaktayım.
Bir süredir hakkımda işleri geciktirme ve inanılmaz saçma sapan rakamlar istediğime dair duyduğum laflar üzerine açıklama gereğinde bulunuyorum.
Malesef benimle çalışan aranjör kardeşlerimin bir kısmı ve bazı mixçi kardeşlerim, işleri kendileri geciktirip sanatçıya benimle iletişim kurdurtmayıp işin gecikme kısmının hikayesini benim üzerime yıktıklarını farkettim. Ki bir de üzerine Buğra Kunt ile iletişime geçemezsiniz çünkü o istemiyor şeklinde lanse edildiğini sıkça duymaya başladım. Öncelikle söyleyeyim bu bir saçmalık. Ben direk sanatçıyla iletişim halinde olmayı seven biriyim -ki bana bey bile dendiğinde kızan, benimle samimice muhattap ol diyen biriyim. Bundan sonra geciken her türlü işinizde instagram üzerinden bana mesaj atarak lütfen ama lütfen kim olduğunuzu açıklayarak işin akıbetini sorun.

Ha, hiç mi iş geciktirmiyorum? elbette geciktirdiğim işler oluyor. İnsanız biz de. Tamam teknik bir iş yapıyor olabiliriz, ancak yaptığımız her işte bir duygu bir emek var ve mental olarak hazır olmadığım zaman o iş acil değilse bir süre bekletmeyi, kafamı vererek yapmayı tercih ediyorum. Robot değiliz. Ve hiç bir zaman hayatım boyunca işini geciktirdiğim birinin telefonunu açmamazlık yapmadım ve yapmam da. Hatta genellikle iş gecikince ben önden arar durumu izah ederim, aramamışsam da arandığımda açar telefonu yapmadım yapamadım kafam rahat değil kusuruma bakma diye özrümü de efendi gibi dilerim. Her ne kadar benim yüzümden bir iş aksadığında özrümün bir anlamı olmasa da dilerim.

Bunları konuşmak hiç hoşlanmadığım şeyler ama keşke o bahsedilen saçma sapan rakamları isteyebilsek : ) Aslında olması gereken rakamlar onlar lakin o rakamları isteyebileceğimiz ekonomik koşullar malesef yok. Fiyat alacaksanız dıdısının dıdısına değil bana sorun. ( fake ve kapalı hesaplara cevap vermiyorum )
Bundan sonra işime, etiğime, ahlakıma ters davranışta bulunup beni zan altında bırakacak herkesin ismini de tek tek açıklarım. Sakın bir daha böyle bir ahlaksızlığı duymayayım.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.