Ana Sayfa » Müzik » Bülent Ersoy, Basına Ateş Püskürdü: “Aile Terbiyeniz Varsa Utanın”

Bülent Ersoy, Basına Ateş Püskürdü: “Aile Terbiyeniz Varsa Utanın”

oduller-reklam-banner

Kuaförüm Sensin programındaki jüri başkanlığı görevinden ayrılan Bülent Ersoy, hakkında yazılan bazı haberlerin doğru olmadığını dile getirdi. Müziğin Diva’sı konuyla ilgili açıklamasında bazı basın mensuplarına ateş püskürdü.

İlgili Haber: Kuaförüm Sensin’de Şok Ayrılık! Bülent Ersoy Programdan Çekildi

3 aylık sözleşme süresi sona erdiği için programdan ayrıldığını dile getiren Bülent Ersoy hakkında yapımcıların istediği ücreti karşılayamadığını ya da koronavirüse yakalandığı yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi. Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak; aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine gördüğüm lüzûm üzerine sağlıklı, sarih, net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

‘Kuaförüm Sensin’ adlı programdaki görevim 3 aylık bir mukavele ile sınırlı idi. Buyurun belgesi… Bu arada sağlığım hakkında da yapılan spekülasyonlara yine bu belge ile cevap veriyorum. Bu asılsız haberleri yapıp tüm efkârı umumiyeyi yanıltma pozisyonu sergileyen bu basın müntesibi arkadaşlarımız umarım bir nebze aile terbiyeleri varsa utanırlar.”

Bülent Ersoy, Basına Ateş Püskürdü: “Aile Terbiyeniz Varsa Utanın”

Bülent Ersoy, Basına Ateş Püskürdü: “Aile Terbiyeniz Varsa Utanın”

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani