GündemSosyal

Bülent Ersoy’dan Hadise Yorumu: Kendisini Düşman İlan Edebilirim!

Hadise ve menajer Haluk Şentürk'ün fotoğrafına Bülent Ersoy'dan gelen yorum sosyal medyada olay oldu. 

Hadise ile Haluk Şentürk’ü yakınlaşmamaları konusunda esprili bir dille ikaz eden Bülent Ersoy, Hadise hakkında, “An itibariyle kendisini düşman ilan edebilirim!” ifadelerini kullandı. Hadise ise Bülent Ersoy’a ”Sizin düşmanlığınız bile ödül” şeklinde yanıt verdi. İşte Hadise ve Bülent Ersoy arasında geçen diyalog…

Yorumunda, telefonuna bir resim geldiğini kaydeden Ersoy, “Bana inat mı koydunuz o resmi… Hadise Hanımla yanak yanağa poz vermişsiniz… Bu Hadise Hanımda aslında iyi bir kızdır…” dedi. Yaptığı yorumda Hadise ve Şentürk’ü esprili bir şekilde ikaz eden Bülent Ersoy, ikiliden bundan sonraki görüşmelerinde aralarına en az 1,5 metre mesafe koymasını istedi.

Ersoy, Hadise’nin Şentürk’e yaklaşmasından rahatsızlık duyduğunu esprili bir dille ifade ederek, şunları söyledi:

“Gerçekten çok sevdiğim iyi bir çocuktur ama bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan iyi niyetli sevecen yaklaşımlarım ve iyi niyetli fikirlerim her an pozisyonumun an itibariyle değişmesine sebep olabilir. Kendisini düşmanım ilan edebilirim!”

Bülent Ersoy’un Haluk Şentürk’ün paylaştığı fotoğrafın altına yaptığı yorumu gören Hadise’den, ünlü divaya yanıt gecikmedi. Hadise, “Divam, sizin düşmanlığınız bile bir ödül. Ama mesajınız alınmıştır. Bir dahaki buluşmamızda yanımızda sizin olmanızı çok isterim.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu