MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy’dan Ünlü Tasarımcıya Sert Sözler

Bülent Ersoy'un geçtiğimiz gün sahne aldığı kostümüne "Benim Tasarımım" diyen ünlü tasarımcı Pınar Kerimoğlu'nu, Diva topa tuttu.

Bülent Ersoy geçtiğimiz akşam bir mekanda sahne aldı. Tercih edilen sahne kıyafetleriyle her zaman basının ilgi olan Bülent Ersoy bu kez de iddialı bir kostüm tercih etti.

“ÜNLÜ MODACIYI TOPA TUTTU”

Ancak Pınar Kerimoğlu, sosyal medya hesabından bu tasarımın kendisine ait olduğunu söyleyerek moda haftasından bir video paylaştı. Bu paylaşımı gören Bülent Ersoy küplere bindi ve Instagram’ından ünlü modacıyı topa tuttu.

PINAR KERMOĞLU: İNSANLARI MAŞA GİBİ KULLANMAYIN

Kerimoğlu; “İstediğiniz kadar tasarımlarımın aynılarını yaptırın. Aklınız bende belli ki. Ama o sayfayı çoktan kapattım ben. İnsanları maşa gibi kullanmayın,” dedi.

“KUŞ BEYİNLİ HAZIR GİYİM BUTİKÇİSİ”

Bu paylaşılan görselin ardından Bülent Ersoy da Ünlü modacı Kerimoğlu’na cevap vererek; “Ben taklit etmem edilirim. Sene 1980 İzmir fuarında kullandığım baş aksesuarımı çalıp bir de üstüne üslük sahip çıkmaya çalışan kuş beyinli sensin hazır giyim butikçisi…” dedi.

Ardından bir paylaşım daha yapan Diva, Nur yerlitaş’ın bir zamanlar jüri üyeliğini yaptığı stil yarışmasından kendisi hakkında söylediği övgü dolu anların videosunu paylaştı. Bu paylaştığı videonun altına da; “Moda duayeni Nur Yerlitaş’ım ahhh ahhh çapulculara yıllar evvel ne güzel cevap vermişsin. Canım arkadaşım ruhun şad olsun…” dedi.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.