Bülent Ersoy'un Talebi Hakimlik Tarafından Reddedildi -
MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy’un Talebi Hakimlik Tarafından Reddedildi

Bülent Ersoy, Mustafa Keser'in ''Seni diva değil, divan yaparlar'' ifadelerini kullandığı YouTube videosunun erişime engellenmesini istedi.

Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in ”Seni diva değil, divan yaparlar” ifadelerini kullandığı YouTube videosunun erişime engellenmesini istedi. Bülent Ersoy’un isteği hakimlik tarafından kabul edilmedi.

Mustafa Keser, Bülent Ersoy ile birlikte sunduğu ve yalnızca iki bölüm yayımlanan ‘Benzemez Kimse Bize’ isimli programın yayından kaldırılmasının ardından YouTube kanalı aracılığıyla açıklamalarda bulundu. Bülent Ersoy ile yaptığı programın perde arkasında yaşananları ve Bülent Ersoy’un müzikal kariyeri hakkında sert açıklamalar yapan Mustafa Keser’in açıklamaları çok konuşulmuştu.

Mustafa Keser’in açıklamalarından rahatsızlık duyan Bülent Ersoy söz konusu videoda kişilik haklarına hakarette bulunduğunu öne sürdü. Videonun erişime engellenmesini talep etti. Hâkimlik Bülent Ersoy’un talebini videoda hakaret içerikli paylaşım bulunmadığı gerekçesiyle reddetti.

İlgili Haber: Mustafa Keser’den Bülent Ersoy’a Yaylım Ateşi: Seni Divan Yaparlar!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)