MüzikMüzik Haber

Bülent Serttaş Tablo ve Objelere Yatırım Yapıyor

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, son günlerde yatırım amaçlı tablo ve objeler edindiğini açıkladı. Serttaş, ''İyi bir koleksiyoner olmaya çalışıyorum'' dedi.

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, son günlerde yatırım amaçlı tablo ve objeler edindiğini açıkladı. Basın mensuplarının karşısına geçen Serttaş, ressam Orhan Umut’un ‘Gece Görüşü’ adlı sergisine eşiyle birlikte katıldı. Sergiyi gezerken beğendiği bir tabloyu satın aldığını belirtti.

Snob Magazin’in haberine göre, Serttaş, yaptığı açıklamada son zamanlarda sanat eserlerine olan ilgisini ve koleksiyon yapma çabasını dile getirdi. “İyi bir koleksiyoner olmaya çalışıyorum. Üç senedir eşimin de desteğiyle bu alana ilgi duyuyorum. Sanat sevgisini çocuklara da aktarmaya çalışıyoruz. Onlar zaten sanatın içinde büyüyorlar. Resim sanatını öğrenmeleri ve takdir etmeleri için çaba gösteriyoruz” dedi.

Muhabirlerin tabloları nerede sakladığına dair sorusuna cevap veren Serttaş, “Duvarlarımızı süslüyorlar. Evimizde duvarlarımızı renklendirecek kadar tablomuz var. Yaklaşık 8-10 tablo edindim. Sadece tablo değil, heykelcikler de topluyorum. Sırf tablo almıyorum” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu