Burhan Bayar Acun Ilıcalı'nın 'Korsan Suçtur' Sözlerine Yanıt Verdi: Eser Sahiplerinin Haklarını Öde -
MüzikMüzik HaberVitrin

Burhan Bayar Acun Ilıcalı’nın ‘Korsan Suçtur’ Sözlerine Yanıt Verdi: Eser Sahiplerinin Haklarını Öde

Acun Ilıcalı'nın 'korsan yayın suçtur' açıklamasına ünlü besteci Burhan Bayar'dan yanıt geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bayar, Acun Ilıcalı'nın programlarında şarkılarının telif bedelini ödemediğine dikkat çekti.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı verdiği bir röportajda korsan yayın izleyenlere sert konuştu. Televizyonlardaki korsan yayınların Anadolu futbolunu bitireceğini ifade eden Ilıcalı, “Kardeşim gayet basit, korsan yayın hırsızlık. Ayrıca günahtır, haramdır, suçtur. Korsan yayın izleyenler gitsin arada sırada mağazalardan bir şeyler çalsın, aynı suç zaten” dedi.

Acun Ilıcalı’nın ‘korsan yayın suçtur’ açıklamasına ünlü besteci Burhan Bayar’dan yanıt geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bayar, Acun Ilıcalı’nın programlarında şarkılarının telif bedelini ödemediğine dikkat çekti.

Burhan Bayar, ”Sevgili Acun programlarında izinsiz yayınladığın şarkılarımın telifleri için kazandığım dava 4 yıldır istinaf mahkemesinde bekliyor. Bizlerden helallik al ve eser sahiplerinin haklarını öde inan işler daha iyi olacak. Senin için minik para bunlar” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)