MüzikMüzik Haber

Burhan Bayar’dan Ferhat Göçer’e Sert Sözler: Ödeşmek Adettendir! Unuttum Sanma…

Besteci ve yapımcı sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile hedefine yine Ferhat Göçer'i aldı. Bayar "MSG başkanı Seçimleri bekledim. Ödeşmek adettendir. Unuttum sanma. Ben Adanalıyım. Kısasa kısas genlerimize kodlanmış bizim. Bekle gör! " dedi.

Besteci ve yapımcı sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile hedefine yine Ferhat Göçer’i aldı. Bayar “MSG başkanı… Seçimleri bekledim. Ödeşmek adettendir. Unuttum sanma. Ben Adanalıyım. Kısasa kısas genlerimize kodlanmış bizim. Bekle gör! ” dedi.

Ünlü yapımcı ve besteci Burhan Bayar, kendi sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile hedefine bu kez MSG Başkanı Ferhat Göçer’i aldı. Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği Başkanı Ferhat Göçer’e ağır sözler söyleyen ünlü besteci Göçer’i adeta hedef tahtasına oturttu.

Burhan Bayar “Rahmetli İsmail dayım bizleri hep uyarırdı. ’40 doğru adımla çıktığın merdivenden, yanlış bir adımla aşağı düşersin. Bastığın, çıktığın yere dikkat et’ derdi… Ben de sana söylüyorum! Nadide ses, ölümsüz bestelerin sahibi, telif savaşçısı, billur ses, büyük ruh, MSG başkanı… Seçimleri bekledim. Ödeşmek adettendir! Unuttum sanma… Ben Adanalıyım, kısasa kısas genlerimize kodlanmış bizim. Bekle gör” diye konuştu.

OnurAkayMedya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre Bayar’ın daha önce de MSG eski Başkanı Candan Erçetin ile telif hakları nedeniyle davalık olduğu belirtildi.

Burhan Bayar’ın zehir zemberek açıklamaları sonrası gözler Ferhat Göçer’e çevrildi ve Göçer’in nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.