MüzikMüzik Haber

Burhan Çaçan’ın Ölümüyle İlgili Üzücü Gerçeği Nuri Alço Açıkladı

Türk Halk Müziği sanatçısı Burhan Çaçan dün vefat etmişti. 62 yaşında hayatını kaybeden Çaçan bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde Nuri Alço'nun söyledikleri dikkat çekti.

Türk Halk Müziği sanatçısı Burhan Çaçan dün vefat etmişti. 62 yaşında hayatını kaybeden Çaçan bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine katılan Sanatçı Nuri Alço, “Aynı doktora gidiyorduk. Doktor Burhan’a muayanede ’Durumunu hiç iyi görmüyorum, anjiyo yapalım’ dedi. Burhan da ’Salı yapalım’ dedi” diye konuştu.

Türk Halk Müziği sanatçısı Burhan Çaçan için Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene sanat camiasından birçok isim katıldı. Çaçan’ın naaşı Edirnekapı Şehitlik Mezarlığı’na defnedildi.

Cenazeye katılan oyuncu Nuri Alço “Burhan çok sevdiğim bir arkadaşım, çok gençti. Biraz ihmalkardı, aynı doktora gidiyorduk. Doktor Burhan’a muayanede ’Durumunu hiç iyi görmüyorum, anjiyo yapalım’ dedi. Burhan da ’Salı yapalım’ dedi. Doktor bey ’Salı değil yarın yapalım’ dedi. Akşamında da evde gidiyor” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu