Köşe Yazıları

“Çağla, Hande Yener’i Şarkısını Gasp Etmekle Suçluyor”

ÇIKIŞ ŞARKIM YANLIŞTI”

Ateş albümünün çıkış şarkısı için Napıyorsan Yap’ı seçen Demet Akalın, çıkış kararının yanlış olduğunu söyledi. Sözü ve müziği Tan Taşçı, düzenlemesi Catwork imzalı şarkı 19 Nisan’da yayınlanmıştı.

HANDE ŞARKIMI GASP ETTİ!..

Sözü ve müziği Mert Ekren imzalı Mor şarkısının kendisi için yapıldığını söyleyen Çağla, şarkının kendisinden zorla alındığını söyledi. ÇağlaHande Yener’in şarkıyı duyunca elinden almak için çok çabaladığını iddia etti.

HANİ NİYETİN YOKTU?

Ebru Polat’la yaptığı 5 Karat düetiyle çıkış yapan fenomen Selin Ciğerci, 5 Karat’a gelen eleştirilere “İçimde kalmasın diye yaptım şarkıcı olma niyetim yok” demesine rağmen bu kez tek başına bir şarkı yayınladı.

ŞARKI TUTMADI, DEPRESYONA GİRDİ

Söz ve müziği kendisine ait İki Çift Laf ile piyasaya giren Hande Ünsal, şarkısından umduğunu bulamadı. Şarkı tutmayınca da bir yıl depresyona girdiğini söyleyen Ünsal’ı “Ozan Doğulu seninle çalışmak istiyor” diyen Ufuk Ergin depresyondan çıkarmıştır.

Hande Ünsal’ın sesini çok beğendiğini söyleyen Ozan Doğulu, “130 Bpm Forte” albümünde “Derdim Çok” şarkısıyla Ünsal’ı konuk etmiştir.

İREM’DEN DUDAK PAYI

Yepyeni şarkısı Dudak Payı’nın okumasını tamamlayan İrem Derici, şarkıyı okumadan önce özel hayatıyla ilgili bir duruma 6 saat ağladı. Derici, Dudak Payı’nı okuduğu gün kendisini çok kötü hissettiği halde stüdyoya girip şarkıyı kaydettiğini de ekledi. Öncesinde Mest Of isimli 90’lar şarkıları cover albümünü yayınlayacak olan Derici, Dudak Payı’nı şimdilik kenarda tutuyor.

KASABA DEĞİL UÇURUM

Murat Boz ve Murat Dalkılıç’a ekipleri tarafından bir tanesini almak şartıyla Kasaba ve Uçurum olarak iki Soner Sarıkabadayı şarkısı sunulmuştur.

Boz, tercihini Uçurum’dan yana kullanıp 2008 yılında Dalkılıç’a bıraktığı Kasaba’yı sonrasında çok kıskandığını söylemiştir.

Tilki | MüzikOnair

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.