Müzikonair Çağlayan Topaloğlu Fazla Albümü ile Geliyor | Müzikonair
Albüm & SingleMüzik

Çağlayan Topaloğlu Fazla Albümü ile Geliyor

‘Aşk Aşk Aşk’ isimli son çalışması Youtube’da 20 milyon kişi tarafından dinlenen Çağlayan Topaloğlu iki yıl aradan sonra ‘Fazla’ isimli yeni albümüyle yeni yılda müzikseverlerle buluşacak.

A1 Müzik Yapım etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini alacak çalışmanın albüm fotoğraflarını Hakan Öcal çekti. Altı şarkıdan oluşan albümün hazırlık aşamasında, Çağlayan Topaloğlu yeni imajı için yaşam koçu İsviçreli Jacob Linden ile çalıştı. Albümünde Gökhan Tepe’nin ‘İnsanoğlu’ parçasını cover olarak seslendiren Çağlayan; düzenlemelerde ise Mert Ali İçelli, Burak Yeter gibi müzik piyasasının en başarılı isimleriyle işbirliği yaptı.

İKİ KLİP BİRDEN ÇEKTİ

Çağlayan Topaloğlu, albümü için iki klip birden çekerek iddialı görüntülere imza attı. İlk klibi ‘Fazla’ için dansçılarıyla Etiler’de özel bir mekanı kapatarak Kemal Başbuğ yönetiminde bir klip hazırlayan Topaloğlu, ikinci klibini ise yine Başbuğ imzası ile eski bir binanın nostaljik ortamında çekti. Topaloğlu, Sırp model Jasmine Gajic ile her zamankinden farklı imajıyla herkesi şaşırtacak bir karaktere büründü. Tutku ve adrenalin dolu bir aşkın anlatıldığı klip çekimleri 30 saat sürdü, klip fotoğraflarında ise Kaan Tutkun imzası bulunuyor. Çağlayan Topaloğlu, albümüyle ilgili duygularını ise ‘Heyecan, tutku, nefret ve acı…. Bu duyguların hepsi sanatı besleyen şeyler. Kendimdeki değişimin kaşifi olduğum bir dönemdeyim. Tam da bunun tadını çıkardığım vakit, hem şarkılarım hem de tarzımla hayranlarıma bir sürpriz yapmaya karar verdim. Bu yüzden şarkılarımdaki iddiamı, klibime de taşıdım’ dedi.

İşte albümdeki şarkılar:

1- FAZLA
Söz- Müzik: Çağlayan Topaloğlu, Burak Demir
Düzenleme: Mert Ali İçelli

2-SABAHLAR OLMAYACAK
Söz- Müzik: Çağlayan Topaloğlu, Burak Demir
Düzenleme: Enver Günel

3-İNSANOĞLU
Söz- Müzik: Gökhan Tepe
Düzenleme: Hüseyin Çebişçi

4- PÜRÜZSÜZ TENLER
Söz: Burak Demir, Beldem Şengül
Müzik: Burak Demir
Düzenleme: Emre Bayar

5- EROS
Söz- Müzik: Burak Demir
Düzenleme: Emre Bayar

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu