MüzikMüzik Haber

Çağlayan Topaloğlu’ndan Özcan Deniz’e Sert Eleştiri: Ekmek Yediğin Kaba Pislemeyeceksin!

Çağlayan Topaloğlu, 90'lı yıllarda Türk müziğine damga vuran Prestij Müzik dönemindeki ilişkilerini sürdürdüğünü belirtirken, meslektaşı Özcan Deniz'e sert eleştiriler yöneltti.

Modacı Pınar Kerimoğlu’nun YouTube kanalının konuğu, ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu’nun oğlu Çağlayan Topaloğlu oldu. Topaloğlu, 90’lı yıllarda Türk müziğine damga vuran Prestij Müzik dönemindeki ilişkilerini sürdürdüğünü belirtirken, meslektaşı Özcan Deniz’e sert eleştiriler yöneltti.

39 yaşındaki şarkıcı, Özcan Deniz’e olan kırgınlığını açıkça dile getirerek, onunla iletişim kurmaya çalıştığını ancak telefonlarının dahi açılmadığını söyledi. “Özcan Deniz’i tanıyorsanız, bunun sebebi amcam Hilmi Topaloğlu ve babam Mustafa Topaloğlu’dur” diyen Topaloğlu, “Eşeğin hatırı yoksa sahibinin hatırı vardır, yani insan hatırını korumalıdır. Ekmek yediğin kaba pislemeyeceksin, tükürmeyeceksin.” şeklinde sert ifadeler kullandı.

Bir katılımcının “Özcan Deniz sizi düğününe çağırmadı mı?” sorusuna ise Topaloğlu, “Düğün zaten olmadı, telefonlarımızı dahi açmayan bir adam bizi niçin düğününe çağırsın ki? Hayat bir an, o da bu an. Yarının garantisi yok. Her yerde güzellikler bırakmak gerekir. Benim hayata bakış açım çok farklı, onun hangi kafada olduğunu bilemiyorum” yanıtını verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu