Müzikonair Çağrı Mutlu’nun İlk Single Çalışması ‘Aşkınla Vur’ Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikVideo

Çağrı Mutlu’nun İlk Single Çalışması ‘Aşkınla Vur’ Yayında

Çağrı Mutlu “Aşkınla Vur” adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu.

Çağrı Mutlu “Aşkınla Vur” adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu. Çağrı Mutlu, söz ve bestesi kendisine ait olan “Aşkınla Vur” adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Modelite Müzik Yapım etiketiyle Youtube ve dijital platformlarda yayımlanan “Aşkınla Vur” adlı çalışmanın düzenlemesini Salih Yurttaş ve Tanju Bahçeci üstlenirken mix ve mastering ise Emre Kıral tarafından yapıldı. Çağrı Mutlu “Aşkınla Vur” adlı şarkısının video klibinde yönetmen koltuğuna Mustafa Kemal Özel oturdu.

video klibi izlemek için tıklayın

Çağrı Mutlu ilk single çalışmasıyla müzik dünyasında ”Ben de varım” dedi. Şarkı, Youtube ve dijital platformlardaki yükselişini sürdürüyor.

Çağrı Mutlu Kimdir?
27 Ocak 1995 Erzurum doğumlu olan Çağrı Mutlu abisinin de müzik öğretmeni olmasıyla birlikte müzik ile içli dışlı olarak bu serüvende ilk adımlarını atıyor. Yaklaşık 8 senedir müzik ile uğraşan Çağrı Mutlu şu an müzik öğretmenliği son sınıf öğrencisi ve bunun yanı sıra sahne alıyor. Boş zamanlarını söz beste yazarak değerlendiren Mutlu, enstrüman olarak ise gitar ve piyano çalıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu