Müzikonair Candan Kardeşlerin Annesi Umut Candan Konuştu: Bahar Gerçek Bile Değil! | Müzikonair
GündemSosyal

Candan Kardeşlerin Annesi Umut Candan Konuştu: Bahar Gerçek Bile Değil!

Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan'ın annesi Umut Candan, suç örgütüne üye olma ve kara para aklama suçlamalarıyla cezaevine gönderilen çocuklarının durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan’ın annesi Umut Candan, suç örgütüne üye olma ve kara para aklama suçlamalarıyla cezaevine gönderilen çocuklarının durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Candan, özellikle Bahar Candan’ın Instagram’da yaptığı şovların ilgi gördüğünü ve tıklanmadıkça bu durumun ortaya çıkmayacağını dile getirdi. Ayrıca, Bahar’ın gerçekte sahte bir kişilik olduğunu ve her şeyinin yapay olduğunu savundu.

Umut Candan Show Haber’e açıklamalarda bulundu. 

“Benim çocuklarım suçsuz, onlar tertemiz, onlar çok saf kalpli. Mağdur durumdayız ailecek. Kim iftira attıysa cezasını çekecek ama çok ağır bir imtihan. Allah’a çok şükür ailecek haram yemiyoruz. Instagram’da Bahar soytarılık yaptıkça tıklandı. Tıklamasalardı. Bahar Candan’ı onlar çıkardı ortaya ve linç ediyorlar şimdi. Bahar gerçek bile değil ya sahte. Her şeyi sahte onun. Tıklamasalardı soytarılık yaptığında, halk istedi, o da devam etti.”

Candan kardeşlerin avukatı ise cezaevinde iki kişilik bir koğuşta kaldıklarını, televizyon ve buzdolabının kendilerine sağlandığını, Dilan Hanım (Polat) ile karşılaştıklarını söyledi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)