RadyoVitrinYerel

Canlı Frekans Programı 2 Yaşında!

91.7 Ereğli FM'de yayınlanan Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin ve Haber Yayın Yönetmeni Yusuf Zobar’ın birlikte hazırlayıp sundukları Canlı Frekans programı geçtiğimiz günlerde 2.yaşını kutladı.

 

Batı Karadeniz’in en popüler yerel radyolarından biri olarak 2023 yılı Nisan ayında kuruluşunun 30.yılını kutlayacak olan Ereğli FM’de yenilikler devam ediyor.
Radyo Müdürü Arzu Tekin ile Haber Merkezi Yönetmeni Yusuf Zobar’ın hazırlayıp sundukları Canlı Frekans programı ilçede gündemi belirlemeye devam ediyor.
Tekin ve Zobar’ın sunduğu Canlı Frekans programı geçtiğimiz haftaki yayınında 2. Yılını kutladı.

Radyo Müdürü Arzu Tekin, yaptığı açıklamada “Ereğli FM olarak yeniliklere her zaman açığız. Diğer programlarımız gibi Canlı Frekansla ilgili de olumlu geri dönüşler almak bizi mutlu ediyor. Gündeme farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor ve yorumluyoruz. Dinleyici yorumları, görüşleri ve konuklarımız ile iki yılda güzel yayınlara imza attık. Yeni yılda da yeniliklerle mikrofon başında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.