EtkinliklerKonserMüzikMüzik Haber

‘Canlı Yayınlar En Ala Konser Salonundan Daha Güzel…’

Habertürk yazarı Esin Övet ‘Karantina günlerinde yeni şarkılar’ başlıklı yeni yazısında koronavirüs salgını sebebiyle evlerden dinleyicileriyle buluşan sanatçılarla ilgili değerlendirmede bulundu. Övet’in yazısında ”Her gün harika canlı yayınlar yapıyor ünlü isimler. Hem de sevenleriyle sohbet ediyorlar. Düşünün hayranı olduğunuz kişinin evine konuk oluyorsunuz. Onu kendi özel ortamında görüyorsunuz. En ala konser salonundan daha da güzel bir an ve atmosfer. Bugünlerin de ayrı bir yandan tadını çıkartmak gerek” ifadeleri yer aldı. Esin Övet ayrıca bu süreçte yeni şarkılar çıkaran şarkıcıları kaleme aldı.

İşte o yazı;

Karantina günlerinde tüm sanatçılara çağrıda bulunup “Hadi canlı yayınlar yapın. Güzel şarkılarınızı söyleyin. Sizi ne konserlerde, ne etkinliklerinizde yalnız bırakmayan sevenlerinize şimdi sizlerin moral verme zamanı” demiştim.

Her gün harika canlı yayınlar yapıyor ünlü isimler.

Hem de sevenleriyle sohbet ediyorlar.

Düşünün hayranı olduğunuz kişinin evine konuk oluyorsunuz.

Onu kendi özel ortamında görüyorsunuz.

En ala konser salonundan daha da güzel bir an ve atmosfer. Bugünlerin de ayrı bir yandan tadını çıkartmak gerek.

Ve bazı isimler de bununla yetinmeyip çalışıyor, üretiyor ve sergiliyor. Yani  “Karantinadayız, şimdilerde yeni şarkı çıkarsa iş yapmaz” demeyip yeni şarkılarını çıkartıyor.

Kaynak: Habertürk | Esin Övet

Yazının devamını okumak için tıklayın

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.