Cansever'in Sözleri Yürek Sızlattı... ''İçimde Ukde Kaldı'' -
MüzikMüzik Haber

Cansever’in Sözleri Yürek Sızlattı… ”İçimde Ukde Kaldı”

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına katılan ünlü şarkıcı Cansever programa itiraflarıyla damga vurdu.

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına katılan ünlü şarkıcı Cansever programa itiraflarıyla damga vurdu. Daha önce evlilik hazırlığı yaptığı erkek arkadaşının evli olduğunu öğrenmesiyle dünyası başına yıkılan ünlü şarkıcı, hem hastalığı hem de içinde kalan ukdeyi anlattı.

Bir döneme damgasını vurmuş, sesi ve şarkılarıyla tanınan Cansever, 360 TV’de yayınlanan “Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece” programına konuk oldu. Yıllardır mücadele ettiği rahatsızlığından bahseden şarkıcı, içindeki ukdeyi paylaştı.

Omuriliğindeki rahatsızlığına hakkında konuşan Cansever, çocukluğunda romatizma rahatsızlığı olduğunu ve ilk belirtilerin İbo Show’a çıktığı zamanlarda fark ettiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı, “Çocukluğumdan beri romatizmal hastalıklarım vardı.Bu hastalık kendini ya erken gösteriyormuş ya da sonradan. Ben ilk İbo Show’a çıktığımda farkettim. Boynumu çeviremiyordum, belimde ağrılar oldu. Sonrasında da kemik eğilmesi olmaya başladı. Yoğunluk sebebi ile tedavim hep aksadı. O dönemki şirketim hastalığımın tedavisini üstleneceklerini söyledi ama hep albüm çalışmaları için erteledi. Hastalığım ilerlemeye başlayınca Almanya’da giderek 3-4 sene hiçbir şey yapmadım” ifadelerini kullandı.

Yıllar önce evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisinin evli olduğunu öğrenen ünlü şarkıcı, yaşadığı hayal kırıklığından sonra evliliğe olan inancını kaybettiğini söyledi.

İçimde Ukde Kaldı

İçinde bir ukde olarak kalan çocuk yapma konusunda konuşan Cansever, “Bir çocuğumun olmasını çok isterdim ama şimdi istemiyorum. Çok torunumuz var, onlar benim canlarım. Tüm varlıklarım onlar. Sağlıklı olduğum dönemde evlilik yapsaydım çocuğum olurdu” dedi.

Cansever sözlerini şöyle sürdürdü:
“Daha önce sahneye topuklu ayakkabı ve elbiselerle çıkardım. Doktor topuklu ayakkabıyı yasaklayınca bu tarza döndüm. Omurilikteki rahatsızlıktan dolayı hamile kalamadım. Çünkü vücuduma ağırlık binmesi yasaktı. Şimdi kilo almam bile yasak.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)