Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Cansu Kurtçu: “Ben Gürlerim, Fettah Can Sessizce Anlatır Demek İstediğini”

Günaydın gazetesinden Ömer Karahan Fettah Can’ın yeni single çıkaran şarkıcı eşi Cansu Kurtçu ile konuştu. Cansu Kurtçu, özel yaşamındaki anneliğinden şarkıcılık hayatına kadar bir çok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

İşte O Röportaj:

Artık Anlıyorum adlı yeni bir single çıkaran şarkıcı Cansu Kurtçu, müzisyen eşi Fettah Can’la ilişkisini anlattı: “Ben hırçınım, o sakin. Ben açık deniz, o sığınılacak liman… Ben gürlerim, o sessizce konuşur. Birbirimize şarkılarla mesaj veririz. Alacağımızı alıp konuları uzatmayız.”

Yeni anne olan müzisyen Cansu Kurtçu: “Çocuklarım karşılarında güçlü ve çok çalışkan bir anne olmalı, böyle örnek olmalıyım diye işime daha da yoğunlaştım. Annelik kesinlikle şarkılarıma da yansıyacaktır”

Artık Anlıyorum single çalışmasıyla ortalığı kasıp kavuran Cansu Kurtçu, şarkı yazarı, yorumcu, besteci kimliği ile anneliğe ve eşi Fettah Can’a dair açıklamalar yaptı…
Yeni single çalışmanız ‘Artık Anlıyorum’u çıkardınız. Neler hissediyorsunuz?
İnanılmaz heyecanlı ve güçlü hissediyorum. Gerçi dünyanın en güzel sebebi yüzünden ara vermiştim ama işime geri dönmek beni fazlasıyla motive etti.
İlk tepkiler nasıl?
Beklediğimden çok daha güzel oldu.
Ben zaten çok özlemiştim ama özlendiğini ve gerçekten bekleyenlerinin olduğunu bilmek paha biçilemez bir duygu.

‘FETTAH CAN’LA ŞARKILAR İLE ANLAŞIRIZ’

Eşiniz Fettah Can’la nasıl bir ruh hali içindesiniz, ikiniz de şarkı yazıyorsunuz?
Ben hırçın, o sakin, ben açık deniz, o sığınılacak liman gibi. Ben gürlerim, o sessizce anlatır demek istediğini. Birbirimize şarkılarla mesaj veririz. Aldığımızı alır ve konuları uzatmayız. Bence şahane. (Gülüyor)

Devamı..

Kaynak: Günaydın,Ömer Karahan

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.