Araç çubuğuna atla
Sosyal

Çatlak Şanzel’den Şaşırtan İtiraf: Popstar Mehtap Benden Dayak Yedi

Çatlak Şanzel olarak bilinen şarkıcı Çatlak Şanzel’den şaşırtıcı bir itiraf geldi. Şanzel Çetin, Popstar yarışmasıyla adını duyuran Mehtap Yılmaz’ı dövdüğünü söyledi.

Armağan Çağlayan’ın ‘Çatlak Şanzel’ olarak bilinen Şanzel Çetin ile gerçekleştirdiği röportaj büyük ses getirmişti. Şarkıcılık yaptığı bilinen Çatlak Şanzel, Armağan Çağlayan’a verdiği röportajda bir doktoru öldürdüğünü itiraf etmişti.

Son olarak Lerzan Mutlu’nun programına katılan Çatlak Şanzel Popstar Mehtap’ı dövdüğünü itiraf etti. Şanzel açıklamasında “Ben namusumla şarkı söylüyorum. Benden dayak yedi. Zamanı gelince sebebini de açıklarım” dedi.

Çatlak Şanzel’in birkaç ay önce Armağan Çağlayan’a verdiği röportajda Mehtap Yılmaz ile ilgili söylemleri de dikkat çekmişti. Popstar yarışmasıyla ünlenen Mehtap Yılmaz, ise Çatlak Şanzel’e şöyle bir yanıt vermişti;

“Öyle bir pavyon anlatımı dinledimki tam harikalar diyarı valla kurtulmayada gerek yokmuş. Vay be pavyondada çalıştım parada kazandım VİDEO da diline doladığın JİP’ede bindim ama en önemlisi kardeşimi okutup DOKTOR yaptım içim rahat gönlüm rahat şükürler olsun bütün insanlardanda gerçekten popstar yarışmasında SMS istedim pavyonlardan kurtulmak için ve ne mutlu banaki bana destek olup hayalimi gerçekleştirdiler sende meşhur oldun canım benim ama bir DOKTOR katili olarak ne yazıkki ÜZGÜNÜM ” paylaşımını yapmıştı.

 

Reklam
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.