Etkinlikler

Çelik, Yonca Evcimik ve Burak Kut 90’lar Festivalinde Buluşacak!..

Sanat Performance’ta, 90’ların unutulmaz pop şarkıcıları Çelik, Yonca Evcimik ve Burak Kut ile üç gün boyunca nostalji rüzgarları esecek.
Beyoğlu Nevizade’de kurulu bulunan ve bu yıl 20. yılını kutlayan Sanat Performançe, 15, 16 ve 17 Haziran’ da gerçekleşecek 90’ lar Festivali bayram coşkusunu ikiye katlayacak.
İstanbul’un en büyük, en konforlu ve en eğlenceli buluşma merkezi olan “Sanat Performance”; 90’ların özlenen müziklerini yeniden sahneye taşıyacak. Unutulmaz hit parçalarıyla doyumsuz müzik keyfi yaşatacak olan Çelik, Yonca Evcimik ve Burak Kut ile müzik dolu bir bayramkeyfi yaşamak için geriye sayım başladı.
‘Hercai, Dilberim ve Meyhaneci’ şarkılarıyla Çelik, 15 Haziran Cuma Bayram’ın ilk günü, ‘Abone, Bandıra Bandıra,8.15 Vapuru’ şarkıları ve yaptığı danslarla 90’lı yıllara damga vuran Yonca Evcimik16 Haziran Cumartesi Bayram’ın ikinci günü en özel şovlarıyla sahnede olacak.
‘Benimle Oynama, Heyecanlıyım, Yaşandı Bitti Saygısızca’ ve tüm hit şarkılarıyla 90’ların Bebeto lakaplı şarkıcısı Burak Kut, 17 Haziran Pazar Bayramın son günü müzik severlerle seslenecek.
15, 16 ve 17 Haziran’ da 90’ların yeniden canlanacağı festivalde ayrıca DJ kabininde ise setleriyle müzik severlere unutulmaz anlar yaşatacak olan DJ Hakan Küfündür yer alacak. Sınırsız müzik, eğlence ve coşku vadeden 90’lar Festivali için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın. Biletler Biletix’ de…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu