Cem Adrian: Dünyada Yasaklanacak Son Şey Müzik Olmalı -
MüzikMüzik Haber

Cem Adrian: Dünyada Yasaklanacak Son Şey Müzik Olmalı

20 yıldan beri düzenlenen Munzur Kültür ve Doğa Festivali'ne bu sene Valilik engeli gelerek yasaklanmıştı. Cem Adrian, bu duruma tepkisini Tunceli'de verdiği konserde gösterdi.

20 yıldan beri düzenlenen Munzur Kültür ve Doğa Festivali’ne bu sene Valilik engeli gelerek yasaklanmıştı. Festivalin yasaklanmasına Tunceli Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu ve bazı siyasi isimler ile sanat camiası tepki göstermişti. Cem Adrian da bu duruma tepkisini Tunceli’de verdiği konserde gösterdi.

Tunceli Ovacık’ta gerçekleşen festivalde sahneye çıkan Cem Adrian, müzik yasaklarına tepki için “Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım” türküsünü söyledi. Adrian, Tunceli’de konser vermenin çok güzel bir duygu olduğunu belirterek “Munzur temiz ve özgür akmalı. Dün yasaklanacak son şey müzik olmalı” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)